Zastosowanie bramek obrotowych niskich oferowanych w firmie Prokontrol

Bramki obrotowe wysokie sprzedawane w Prokontrol doskonale sprawdzą się w celu zapewnienia bezpieczeństwa w przejściach dowolnego typu. Taki typ jest najczęściej wykorzystywany w kontrolach wejść w miejscach, jakie nie wymagają nadzoru oraz zaangażowania pracowników ochrony. Bramki takie mogą zostać zrobione w wersji pojedynczej albo podwójnej, z dwiema opcjami rotorów 3 – oraz 4 – ramiennych. Nad przejściem znajdują się innowacyjne piktogramy LED RGB, jakie informują użytkowników o stanie urządzenia.

Przykłady zastosowań dla elementów jakimi są bramki obrotowe to: kontrolne punkty biletowe, lotniska, porty morskie, przejścia dla upoważnionego personelu, punkty dostępu w obiektach chronionych, punkty kontroli biletów w różnych obiektach kulturalnych, w płatnych toaletach a także w obiektach sportowych. Charakterystyka każdej z bramek umieszczona jest na stronie Prokontrol. Konsumenci, którzy zapoznają się z wszystkimi opisami będą doinformowani, jaki typ wypełni ich oczekiwania pod kątem obiektu przed jakim bramka ma się pojawić. Mechanizm obrotowy w tej kategorii bramek dyktują skrzydła zrobione ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Typ wykończenia obudowy kupujący wybierają spośród dowolnych gatunków stali. Bramki obrotowe wysokie są uniwersalne i mogą zostać zastosowane w środku budynków, jak i na zewnątrz.

Ergonomicznie przemyślany kształt pozwoli na niezakłócony ruch skrzydeł przy utrzymaniu niedużej przestrzeni. Piktogramy sterownicze umiejscowione są na odpowiednio dobranej wysokości, a więc nikt nie ma problemów z ich odczytywaniem. Blokada ruchu wstecznego, uniemożliwi przejście w odwrotnym kierunku aniżeli ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramek można skonfigurować, gdyż mają intuicyjny panel sterujący. Przeglądając dokładne parametry od razu dostrzega się najważniejsze atuty bramek obrotowych wysokich. Są nimi: jakość, design, praktyczność, bezpieczeństwo oraz maksymalna ergonomia.

Dodaj komentarz