Zaproszenia dostosowane do aktualnych wyznaczników w branży weselnej

Zaproszenia od jakich można rozpoczynać planowanie ślubu dostępne są w sklepie Margo & Bees. Są to wyjątkowe wedding stationery, ponieważ zrobione zostały samodzielnie. Spersonalizowana papeteria ślubna wpływa na klimat eventu, od pierwszych chwil ukazując jego renomę. Zaproszenia, save the date a także inne elementy dodatkowe będą dostosowane do motywu ślubu. Można spersonalizować dostępne wzory i wybarwienia.

Szczegóły na zaproszeniu wyznaczone są indywidualnie z projektantami. Są to: barwy, rodzaj papieru, spersonalizowanie tekstu, grafika, a także elementy zdobnicze. Motywy pośród jakich można wybrać to: rustykalny, roślinny, glamour, elegancki, stylizowany na staroświecki, z motywami dostosowanymi do zamiłowań wyznaczonej pary. Oznacza to, że można mieć szansę na znalezienie czegoś wyjątkowego, niezależnie od tego, czy komuś będzie zależało na mniej lub bardziej sformalizowanych zaproszeniach. Zaproszenia są zrobione z ekologicznego papieru, dlatego wlicza się je do przyjaznych środowisku.

Każdy, kto jest zainteresowany taką papeterią ślubną może w pierwszej kolejnośći zamawiać próbki papeterii na ślub. W taki sposób kontroluje się ich jakość. Bardzo często klienci razem z zaproszeniami decydują się na kartkę z zapisaniem daty a także kartki z podziękowaniami dla gości. W rezultacie można rzeczywiście zaplanować cały dzień ślubu. Już przed ślubem będzie mieć się wszystkie dodatki dostosowane do motywu weselnego. Można wówczas wyjątkowo skupić się na pozostałych kwestiach.

Tym bardziej, że zamówienia w tym miejscu realizowane są natychmiastowo. Do każdego zaproszenia dodawana jest koperta. Ręcznie robione kartki z datą zaślubin wyglądają nietuzinkowo. Poza zaproszeniami można zamawiać przypominajki o ślubie, przywieszki do upominków dla gości a także księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełnią dla Młodej Pary w dniu ślubu. Zagwarantowane jest, że jeżeli ktoś będzie składać kompletne zamówienie w takiej pracowni to otrzyma harmonijny projekt i przygotowania ślubne sprawią mu ogromną satysfakcję.

Dodaj komentarz