Zakupy bielizny oraz tkanin koronkowych w sieci

Dawniej damy o obfitych kształtach skazane były na noszenie niepociągającej, bezkształtnej bielizny, której jedynym zadaniem było właściwe podtrzymywanie wybranych części ciała. Aktualnie, choć nadal w znacznej większości sklepów królują rozmiary biustonoszy w najwyższym stopniu do rozmiaru miseczki D, a i te nie zachwycają już własnym wyglądem, to coraz to częściej powstają dobre sklepy dla kobiet poszukujących wielkich rozmiarów seksownej bielizny. Zauważyć wolno też, że nawet legendarne sklepy sieciowe, pragnąc zdobyć oryginalnych klientów, coraz to częściej uwydatnią gamę rozmiarów bielizny, poszerzając asortyment np. o stroje na wieczór panieński, jakie można uszyć z rapaw.pl – hurtownia koronek. Jeśli będziemy miały kłopot z wyborem należytego biustonosza w zwykłym sklepie, to najlepszym rozwiązaniem kłopotów wydają się być zakupy przez Internet, gdzie wynajdziemy szeroki asortyment w sklepach umyślnie stworzonych dla pań o niestandardowych formatach bielizny. Bezcenne są także wizyty u tak zwanych brafitterek. Prócz tego, iż dobiorą one odpowiedni stanik, to i skonstruują na maszynie do szycia małe dzieło sztuki, którego zadowoli nawet w największym stopniu wymagające konsumentki.

Historię gorsetów, czy biustonoszy stworzonych przez Brigitte Bardot co jakiś czas przypominają nam media, stąd również większość kobiet jest świadoma ich pochodzenia. Kompletnie inaczej jest ze stringami, które mają tyle samo konkurentów, co zwolenników. Sama ich nazwa pochodzi od angielskiego słowa świadczącego sznurek, oraz tutaj nikogo nie dziwi takie skojarzenie. Pierwszy raz zostały one użyte jako bielizna damska w 1939 roku w klubie nocnym, kiedy to burmistrz Nowego Jorku zakazał występów nagich tancerek.

Kilkadziesiąt lat później – w 1974 roku, pojawiły się one w jednej z kolekcji z słynnych projektantów, jaki opowiedział się za mało widoczną bielizną dla kobiet. Mimo to oryginalne zainteresowanie, ten rodzaj bielizny wzbudził pośród kobiet, kiedy na porządne pojawił się w Stanach Zjednoczonych w kolekcji Victoria’s Secret na początku lat 80. Wówczas stamtąd stringi trafiły na europejskie rynki, gdzie zagościły na dobre jako symbol seksownej bielizny, znajdującej upodobanie przede wszystkim wśród mężczyzn.

Dodaj komentarz