Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zapewnienie poprawy kondycji skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako gwarancja polepszenia stanu skóry przeprowadzany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez doświadczonych kosmetologów. Jest on etapowy, co pozwala w rezultacie na pozyskanie rezultatu skóry perfekcyjnie oczyszczonej, świeżej, zdrowej jak i zregenerowanej. W pierwszej kolejności odbywa się neutralizacja niekompletnych atomów tlenowych przy zastosowaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po połączeniu z jonami wodoru tworzą wodę oraz tlen, potrzebne dla skóry. Następny etap to eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Usuwane są obumarłe komórki, co pozwala na doskonałe przyswajanie podczas zabiegu oczyszczanie wodorowe w Kielcach substancji aktywnych.

Trzecim etapem jest dotlenianie, ułatwiające wprowadzenie antyutleniaczy. Jednocześnie pobudzane jest pojawienie się białka występującego w tkance łącznej oraz kolagenu. Później, antyoksydanty są rozprowadzone po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Ochroni to skórę przed kolejnym wytwarzaniem się wolnych rodników oraz przed negatywnym oddziaływaniem czynników z zewnątrz.

Następnie antyoksydant jest wprowadzony do przestrzeni międzykomórkowej przy wykorzystaniu głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza to do poruszania się komórek i powstania efektu termicznego. Można także oczekiwać relaksacji struktur komórkowych, wyluzowania mięśni, pobudzenia przepływu krwi i limfy. Wpływa to na lepszy metabolizm i regenerację komórek. Ostatnim etapem jest zabieg przeciwstarzeniowy, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falą radiową. Zastymuluje to tkanki oraz włókna kolagenowe, poprawiając jędrność skóry oraz doprowadzając do jej wygładzenia. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry można porównać z zabiegami takimi jak: mikrodermabrazja wodna, infuzja, ultradźwięki, czy bipolarna fala radiowa równocześnie.

Dodaj komentarz