Wyspecjalizowane biuro rachunkowe w Katowicach

Renomowana kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na terenie miasta Katowice założona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od podstaw obecnie jest przodownikiem w branży. Eksperci proponują usługi księgowe, podatkowe oraz poradnictwo od siedmiu lat. Od tego także czasu zdobyli spore zaufanie wśród zleceniodawców. Karolina Bielecka jest licencjonowaną główną księgową. W firmie zarządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei szefem zarządu, zdobył wykształcenie jako doktor nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza teamem audytu i pozostałych usług, jednocześnie sprawdzając prace działu księgowego.

Zaprezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich realizacjach działają zgodnie z przepisami KEZK IFAC. Obejmuje profesjonalne działania, utrzymanie tajemnicy zawodowej, odpowiednią staranność, zawodowe umiejętności, bezstronność a także uczciwość. Świadczenia z zakresu księgowości każdorazowo wzorują się na jak najlepszych opcjach i na wysokiej jakości. Audyt oraz inne usługi dopasowane są do oczekiwań klientów, plus równocześnie do bieżących przepisów prawnych. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości zainteresowany współpracą ma okazję wypełnić formularz zgłoszeniowy, umieszczony pod adresem i na pewno w krótkim czasie skontaktuje się z nim pracownik z firmy. Po wyznaczeniu elementów relacji można będzie przejść do współpracy.

Propozycja jest kompleksowa i obejmuje szeroką gamę usług audytorskich, księgowych i poradniczych. Wystosowana jest zarówno do większych spółek giełdowych, jak i do małych firm. Zdecydowani na współpracę mają możliwość decydować się chociażby na: prowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków UE, czy doradztwo w obrębie rachunkowości i podatków. Doświadczeni pracownicy przeprowadzają też szczegółowe analizy oraz wykonują raporty ekonomiczno – finansowe.
Więcej informacji na http://www.click2edu.pl/

Dodaj komentarz