Wykonywane szybko i precyzyjne pomiary ozonu w powietrzu

Lider w produkcji mierników ozonu, czyli Ozon Food każdy produkt z tej podkategorii wytwarza od nowa. Oznacza to, że każdy sprzęt może być zrobiony w zgodzie z osobistymi wyznacznikami przedsiębiorstwa, w jakim będzie on wykorzystywany. Technologiczne czujniki ozonu w powietrzu wykonane są wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem pomiarowym. Działają niezawodnie, bo robi się je z imponującej jakości elementów. Co istotne, zamawiając ten wyrób nie trzeba się znać na jego obsłudze, bo specjaliści gwarantują intuicyjne programowanie całego sprzętu oraz przygotują kurs, o ile będzie taka potrzeba.

Mierniki prezentują się wzorowo na równi pod kątem wykazywanych opcji, jak i designu. Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 to sprzęt o kompaktowych rozmiarach, aczkolwiek o perfekcyjnych właściwościach użytkowych. Jego precyzja wpływa na dalszą wydajność ekonomiczną ozonowania oraz bezpieczeństwo podczas użycia. Taki sprzęt perfekcyjnie sprawdza się w małych zakładach przetwórstwa spożywczego. To klient podejmuje decyzję o tym, czy potrzebuje jeden czujnik, czy może chce się wyposażyć w kilka modeli. Dostosowanie do niższych parametrów pracy, wysoka klasa wodoszczelności oraz wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to największe zalety wskazanego sprzętu. Ozon Food przeprowadza okresowe przeglądy czujnika, żeby klient miał gwarancję, że prosperuje on bez zarzutu.

Mierniki są każdorazowo ustawiane indywidualnie, a jeśli potrzebny jest ich serwis, wszystko odbywa się sprawnie. Szczegółowa specyfikacja wyrobu znajduje się na stronie internetowej. Czujniki ozonu produkowane przez Ozon Food są nowoczesne, funkcjonują sprawnie i pozwalają wprowadzać zmiany w konkretnej firmie. Ozon, o ile ma przynieść świetne wyniki w wybranej firmie, musi być dostarczany w odpowiedniej ilości. Trzeba mierzyć stężenie O3 w zakładzie pracy, a urządzenie nadaje się do tego bardzo dobrze.

Dodaj komentarz