Walory osiedla Konstelacja 2E

Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu Krakowa. Jest to miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w modernistycznych przestrzeniach i prestiżowej okolicy. Mieszkania mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przynależy własny ogród, zielony dach i jedno lub dwa miejsca postojowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to dodatkowa przestrzeń, jaka służy relaksowi.

Osoby które poszukują domu doceniają to rozwiązanie. Osiedle wygląda elegancko i nie jest dziwne, że sporo rodzin z dziećmi chce tutaj mieszkać. Młodzi rodzice, jacy zatrudnieni są w stolicy Małopolski mogą na jego obrzeżach odnaleźć dom w świetnym standardzie i nie przejmować się zgiełkiem centrum.

Dobrze będzie zajrzeć na witrynę, na jakiej prezentowany jest mieszkanie zielonki i zobaczyć, jak duży standard jest proponowany. Można zobaczyć zdjęcia osiedla oraz apartamentów. Można także w tym samym czasie zarezerwować wytypowane przez siebie mieszkanie. Do wyboru są cztery typy mieszkań, jakie mają powierzchnię użytkową od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Mieszkania mają oddzielny ogródek, zielony dach a także jedno lub dwa miejsca do zaparkowania. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, aby każdy miał możliwość osobiście utworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można również skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje albowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Dodatkowo można korzystać z katalogu FM Kuchnie, jaka obejmuje zarówno tradycyjne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Od razu można również zamówić całe wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O wysokim standardzie wykończenia apartamentów na tym osiedlu poświadczają: pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód oraz altany śmietnikowe. Na ulicy umieszczono także oświetlenie.

Dodaj komentarz