Użycie najpopularniejszej techniki znakowania ubrań

Zastosowanie bardzo znanej techniki znakowania ubrań, a więc sitodruku oddziałuje na to, że oferta firmy Terraprinting jest bardzo warta uwagi. Sitodruk jest techniką znaną chociażby z uwagi na ekonomię. Pozwala bowiem uzyskać niskie koszty jednostkowe przy większych nakładach. Eksperci ze wskazanej drukarni stosują do druku wysokiej jakości farby. Dlatego rezultaty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się wysoką trwałością. Jeśli klient ma takie wymagania, to stosowane są nie tylko farby tradycyjne, lecz też pozwalają na uzyskanie rezultatów większych, czyli wykorzystany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży promocyjnej, sportowej oraz roboczej. Metoda sitodruku bazuje na naniesieniu na materiał farb przez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita opiera się na pokryciu części otworów oraz pozostawieniu tylko tych przez które muszą przechodzić farby. Każdy kolor nanoszony jest osobno, a umocnienie nadruku ma miejsce, gdy poddawany jest on wysokiej temperaturze. Drukarnia sitodrukowa, jaką zarządza marka Terraprinting oferuje zrobienie druku przy zastosowaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej albo ręcznej. Specjaliści z terraprinting.eu polecają klientom decydować się na sitodruk wtenczas, gdy chcą drukować oni duże nakłady, mające więcej niż 100 sztuk z takiego samego wzoru. Co więcej, oferta rekomendowana jest dla zleceniodawców, jacy chcą wydrukować niewielkie nakłady, lecz z wykorzystaniem jednego lub dwóch barw.

Zagwarantowane jest to, że jeżeli komuś zależy na najwyższej jakości nadruku na odzieży i akcesoriach promocyjnych, to sitodruk jest mu to w stanie zagwarantować. Kwota za usługi w zaprezentowanej drukarni wyznaczona jest indywidualnie, ze względu na to, jak skomplikowana jest realizacja zamówienia. Przy wycenie uwzględni się: nakład oraz rozmiar nadruku, projekt grafiki pod kątem ilości wykorzystywanych kolorów, rozmiar nadruku na wyznaczonym materiale. Zleceniodawcy po ukończeniu zamówienia widzą, że nadruk zrealizowany w zielonogórskiej firmie był dobrą inwestycją.

Dodaj komentarz