Twisto rejestracja

Twisto

Co powiesz na kreacja zakupów w internecie teraz, aliści zapłacisz wewnątrz dnie nie prędzej w środku 21 dni bądź nawet 45 dni? Z Twisto w tym momencie jest owo możliwe.

Z Twisto kupowanie zrobisz w internecie oraz sklepach stacjonarnych tudzież już sam wybierzesz, jak będziesz chciał wewnątrz nie zapłacić – od manto azaliż przypadkiem dopiero za 45 dni, a owo całość bez opłat oraz odsetek. Możesz wierzyć w kraju względnie wewnątrz granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany. To pełnia ze względu karcie Twisto, którą możesz zapotrzebować aż do konta.

Aby zdołać w pełni posługiwać się z zalet odroczonych płatności w środku zakupy, wypada wychwycić się w Twisto tudzież uskutecznić weryfikacji. Do rejestracji pozytywny ci będzie skan dowodu osobistego. Twisto działa na zasadzie limitu kredytowego, ograniczenie ów ustalany jest indywidualnie dla każdego zarejestrowanego na podstawie oceny zdolności kredytowej natomiast informacji jakie podał w formularzu rejestracyjnym. Limit jest zwiększamy ostrożnie w miarę upływu czasu zaś terminowych spłat w środku poprzednie miesiące.

Karta Twisto (MasterCard) jest darmową kartą, którą możesz wynagradzać wzdłuż i wszerz tam, dokąd karty płatnicze są akceptowane, nie lecz w sklepach partnerskich Twisto. Zaletą karty płatniczej Twisto jest płacenie ją w czasie rzeczywistym spośród limitu dostępnego dla każdego klienta (podgląd dostępnego limitu masz zawżdy po zalogowaniu się do Panelu Klienta na Twisto.pl).

Wydatki w bieżącym miesiącu z użyciem karty opłacisz nie wcześniej do 15. dnia kolejnego miesiąca (więc w ciągu zakupy z użyciem karty w październiku będą do opłacenia do 15. listopada). Kartą możesz opłacać na całym świecie, Twisto oferuje niezwykle korzystne kursy walutowe. Karta Twisto nie jest połączona spośród twoim kontem bankowym, zamówisz ją po zalogowaniu się na Twisto.pl (zakładka Karta). Po jej otrzymaniu powinno się ją w tym samym panelu Aktywować.

Zarejestruj się w Twisto, zamów kartę i odbierz darmowe 50 PLN

Dodaj komentarz