Triflex HX1 Odkurzacz na kiju

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak innowacyjnego i elastycznego odkurzacza jak Miele Triflex. Większość odkurzaczy patykowych może być używana w dwóch konfiguracjach – pionowej i ręcznej. Odkurzacz Miele można jednak przekształcić w trzy wersje. Z silnikiem, akumulatorem i pojemnikiem na kurz (jednostką zasilającą) umieszczonym na górze, działa on jak tradycyjny odkurzacz na kiju, dzięki czemu można łatwo sięgnąć pod niskie meble lub (bez dyszy podłogowej) wysoko, aby wyczyścić listwy sufitowe i oprawy oświetleniowe.

Ale to nie wszystko! Przesuń jednostkę zasilającą – wraz z ciężarem – w dół przy dyszy, a teraz łatwiej jest ją pchać i manewrować po gołych podłogach, dywanach i wykładzinach. Wreszcie, odłącz całkowicie jednostkę zasilającą i używaj go jako odkurzacza ręcznego do czyszczenia schodów, tapicerki i innych powierzchni ponad podłogą.

W naszych testach Good Housekeeping Seal zauważyliśmy silne ssanie i doskonałą wydajność czyszczenia na wszystkich powierzchniach podłogowych. Urządzenie jest łatwe w użyciu dzięki takim funkcjom, jak przyciski sterujące, kontrolki baterii, jasny reflektor na szerokiej dyszy podłogowej oraz dożywotni filtr HEPA, który nie wymaga mycia ani wymiany, co ułatwia konserwację. Akumulator zapewnia do 60 minut pracy w zależności od przystawki, ustawienia mocy i czyszczonej powierzchni. Można go wyjąć, aby wygodnie ładować go poza odkurzaczem. Zobacz gdzie kupić odkurzacze bezprzewodowe

 1. Możliwość zmiany położenia w trzech pozycjach dla każdej potrzeby odkurzania
 2. Dożywotni filtr HEPA nie wymaga mycia ani wymiany
 3. Stoi pionowo, gdy jednostka zasilająca znajduje się blisko podstawy
 4. Cięższy niż niektóre

Odkurzacz bezprzewodowy Omni-glide

Sprzątanie drobnego kurzu z twardych podłóg, zwłaszcza drewnianych, którego nie dostrzegają inne odkurzacze, jest o wiele łatwiejsze z odkurzaczem Dyson Omni-glide. Podwójne miękkie rolki pozwalają zbierać brud niezależnie od tego, czy go pchasz, czy ciągniesz, a wielokierunkowa głowica szybko czyści w każdym kierunku, nawet na boki! Zaimponował naszym ekspertom z laboratorium łatwością manewrowania wokół przeszkód, takich jak nogi stołu czy krzesełko dla dziecka, a także tym, że idealnie pasuje do stopni schodów, umożliwiając szybkie sprzątanie z boku na bok. Posiada silne ssanie i filtrację całego urządzenia, która zatrzymuje co najmniej 99,7% kurzu i alergenów.

Ważący niecałe 4,5 funta odkurzacz z niskoprofilową głowicą (nieco ponad 3,5 cala wysokości po rozłożeniu na płasko) dociera tam, gdzie inni nie mogą, czyli pod niskie kanapy i ciekawskie przedmioty, aby z łatwością wyłapać trudno dostępne króliczki kurzu. Podoba nam się to, że jednym kliknięciem łatwo przekształca się w smukły odkurzacz ręczny, a jego obsługa jest prosta dzięki dwóm przyciskom obsługiwanym kciukiem. Inne cechy to otwierany od dołu pojemnik na kurz, zmywalne elementy i dyskretna, montowana na ścianie stacja dokująca do ładowania.

 1. Lekki i bardzo łatwy w manewrowaniu
 2. Możliwość rozłożenia na płasko w celu sprzątania pod niskimi meblami
 3. Możliwość przekształcenia w odkurzacz ręczny
 4. Nie stoi samodzielnie
 5. Czas pracy do 20 minut jest krótszy niż w innych modelach
 6. Mały pojemnik na kurz

Odkurzacz kijowy z przewodem Rocket

Shark odkurzacze robią dobrze w GH Cleaning Lab testach i udowadniają być dobrymi wykonawcami przy wielką ceną. Przetestowaliśmy poprzedni model kija Rocket, który był bardzo podobny w konstrukcji do tego wyboru i stwierdziliśmy, że miał dobre ssanie, był lekki i łatwy w manewrowaniu, a dzięki długiemu przewodowi oferował czyszczenie non-stop. Podobnie jak praktycznie wszystkie odkurzacze z drążkiem, model ten posiada zmotoryzowaną dyszę podłogową z obrotową szczotką, która czyści zarówno gołe podłogi, jak i dywany, a także przekształca się w odkurzacz ręczny.

W zestawie znajduje się szczelinówka, wielofunkcyjne narzędzie dla zwierząt domowych do usuwania sierści i kłaczków z tapicerki, schodów i nie tylko, a także elastyczny wąż do usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice urządzeń i wnętrze komory na kłaczki suszarki. Jeśli nie jesteś zwolennikiem montowania odkurzacza na ścianie, nie musisz się martwić. Wystarczy zdjąć nasadkę ręczną i przypiąć ją do podstawy rury w pobliżu dyszy, aby uzyskać kompaktowy, samodzielny sposób przechowywania.

 1. Przewodowy dla ciągłej mocy
 2. Przystępna cenowo strona
 3. Ulubieniec konsumentów z ponad 7,000 5-gwiazdkowych recenzji Amazon
 4. Przewód o długości 25 stóp

Odkurzacz CordZero Kompressor Stick Vacuum Cleaner

Inne wygodne funkcje obejmują dwie baterie pozwalające na maksymalnie 120 minut pracy (w zależności od poziomu mocy i przystawek), dzięki czemu zawsze mamy naładowaną i gotową kopię zapasową, dodatkowy filtr wstępny, elementy sterujące obsługiwane palcami, lampki kontrolne, teleskopową rurę, zmywalne filtry HEPA, możliwość podłączenia aplikacji oraz wolnostojący stojak do przechowywania i ładowania dla tych, którzy wolą nie montować odkurzacza na ścianie, ale to też jest opcja. Unikalną cechą odkurzaczy LG jest Kompressor – dźwignia, która zatrzymuje kurz, brud i włosy w pojemniku, dzięki czemu rzadziej trzeba go opróżniać i mniej jest bałaganu. Po umieszczeniu w podstawce obie baterie – ta w odkurzaczu i ta dodatkowa – ładują się jednocześnie.

 1. Dźwignia ugniata brud i kurz, dzięki czemu rzadziej trzeba opróżniać pojemnik
 2. Możliwość przekształcenia w odkurzacz ręczny
 3. Przechowuje się i ładuje w wolnostojącej podstawce
 4. Zawiera drugą baterię zapewniającą dłuższy czas pracy
 5. Nie jest wyposażony w miękką, rozmytą rolkę do podłóg drewnianych

Dodaj komentarz