Szansa wykorzystania wsparcia wykwalifikowanego trychologa

Szansa wykorzystania pomocy doświadczonego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klientki korzystają bardzo chętnie. Specjalistka Magda Kulik – Kopka posiada wykształcenie kierunkowe nie tylko z obszaru trychologii, ale również kosmetologii, technologii żywności oraz mikroodżywiania. W efekcie, może kompleksowo pomagać osobom, które przychodzą do niej z problemami jakimi są: wypadające włosy, łysienie, świąd, bądź choroby na obszarze głowy. Zaprezentowana trycholog wrocław w pierwszej kolejności przeanalizuje stan skóry głowy klientki, oglądając szczegółowo włosy razem z cebulkami. Ma to na celu ustalić genezę pojawienia się łuszczycy, łupieżu, lub łojotokowego zapalenia skóry. Badanie takie jak trichoskopia ma miejsce przy zastosowaniu mikrokamery.

Dalsze natomiast badania są rekomendowane zależnie od tego, jaka będzie diagnoza. W wybranych przypadkach zrobiona zostaje Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Dogłębna analiza jest podstawą do wyznaczenia indywidualnego planu leczenia a także pielęgnacji. Klientki otrzymują również rekomendacje powiązane z domową pielęgnacją, suplementacją i dietą. Ze świadczeń doświadczonej specjalistki korzystają na równi panie, jak i panowie. Terapia trychologiczna z jakiej skorzystają w Centrum Estetica jest indywidualnie dostosowanym kompletem zabiegów, w seriach od 3 do dziesięciu w odstępach od 7 do 30 dni. Kuracja obejmuje techniki: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne oraz dermatologiczne.

Propozycja usług obejmuje chociażby: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, elektroterapię, sonoforezę, mezoterapię igłową i bezigłową, mikronakłucia oraz sporo innego rodzaju świadczeń. Zakres terapii trychologicznej dopasowany jest natężeniem do potrzeb określonych klientów. Wprowadzona jest jednocześnie kuracja uderzeniowa, dopasowana do potrzeb skóry i włosów, kuracja wzmacniająca obejmująca wyznaczoną dietę i suplementację a także terapia podtrzymująca i zachowawcza, bazująca na odpowiedniej pielęgnacji domowej. W salonie wykorzystywany jest innowacyjny laser ekscymerowy, do leczenia symptomów bielactwa, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry lub łysienia plackowatego.

Dodaj komentarz