Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń oraz Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food

Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń oraz Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food to maszyny innowacyjne, mające wiele funkcji i maksymalnie produktywne. W tych zakładach, gdzie znajdą się certyfikowane przemysłowe systemy ozonowania i instalacje można spodziewać się bardzo dobrych efektów. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń umożliwiają dezynfekcję, utlenianie i nie dopuszczają do wydatków ponoszonych na chemię. Aby przenośne urządzenia z tej kategorii działały, wystarczy je podłączyć do prądu. Posiadając tego typu system nie ma potrzeby już zatrudniać wielu pracowników.

Można także zapominać o zastosowaniu niebezpiecznej chemii. Urządzenia idealnie sprawdzą się w: cyklicznej dezynfekcji hal oraz pomieszczeń, dezynfekowaniu linii technologicznych, dezynfekcji skrzynek i pojemników, jak i w wykorzystaniach nietypowych, ze względu na ich przenośność. Co znaczące, nie będzie mowy o żadnych odpadach, gdyż ozon rozpada się do tlenu. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO można wykorzystać natomiast na halach oraz w busach dedykowanych do przewozu żywności.

Trzeba mieć na względzie, że jakość wyrobów jest taka, pod jakiej postacią dojedzie do kupującego. Wobec czego opłaca się korzystać z maszyn działających kompleksowo, w pełni zautomatyzowanych i bezpiecznych. Robiąc użytek zaś z instalacji dostępnych na halach można oczekiwać lepszego zapachu, posmaku oraz wyglądu produktów. Neutralizowane zostaną również różne drobnoustroje. Trwałe maszyny sprawdzą się w każdych okolicznościach. Korzysta się z nich w prosty sposób, zwłaszcza gdy przejdzie się przez szkolenie przygotowane przez zakład. System dla każdej firmy opracowany jest na indywidualnych zasadach. Każda z instalacji będzie dopasowana do tego, co jest niezbędne w wyznaczonym zakładzie i czego potrzebuje załoga.

Dodaj komentarz