Strona na której znajdują się ogłoszenia z najpopularniejszych portali o nieruchomościach

Ponadto, że Fliper funkcjonuje jako intuicyjna wyszukiwarka prezentująca domy z rynku wtórnego to działa również jako witryna branżowa wystosowana dla osób szukających domu. Blog tematyczny umożliwia pozyskać odpowiedzi na tak ważne zagadnienia jak: na co nakierować uwagę kupując po raz pierwszy
lokum na wynajem, czy w jaki sposób znaleźć ciekawe propozycje mieszkań. Na blogu wszystkie posty są interesujące, pełne merytoryki i pozwalające na dogłębniejsze rozeznanie się w branży. Internauci mogą też dowiedzieć się, jak skorzystać z oferowanej wyszukiwarki. Fliper jako program do selekcji propozycji mieszkań i wyszukiwarka nieruchomości pod jedną postacią sprawdzi się perfekcyjnie.

Wyszukiwarka wyszukiwarka mieszkań jest tak wykonana, że gromadzi także informacje z licytacji komorniczych. Taki monitor rynku nieruchomości dedykowany jest nie tylko klientom prywatnym, ale również osobom zatrudnionym w agencjach nieruchomości.

Łatwa obsługa, opcja otrzymania alertów, jak i funkcja indywidualnego wyznaczenia wyszukiwani motywują do skorzystania z Flipera. W im większej mierze szczegółowo określi się, czego poszukujemy – tym bardziej będzie okazja zaoszczędzić własny czas. Tak bardzo nowocześnie przygotowana wyszukiwarka przesyła informacje nawet w 60 sekund po tym, jak określone zgłoszenie zostało dodane na witrynie agencji. W efekcie, internauta w kilka minut może zapoznać się z wiadomościami z popularnych witryn.

Nowe ogłoszenia może zobaczyć bezzwłocznie, na urządzeniach mobilnych. To przydatne zarówno dla właścicieli agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to bezpośrednio dla tych dwóch grup serwis został utworzony. Każdy użytkownik osobiście dobiera filtry na bazie jakich przeszukuje cenione serwisy z branży nieruchomości. Indeks propozycji dostępny jest bez skopiowań, co umożliwi zaoszczędzić czas i wskazuje profesjonalizm Flipera. Serwis jest systematycznie rozwijany.

Dodaj komentarz