Rzetelne usługi w obrębie gięcia blach dowolnego typu

Grupa Wiss wśród licznych usług świadczy też takie związane z gięciem blachy. Wyspecjalizowane usługi w zakresie gięcia blach dowolnego typu są zrealizowane precyzyjnie i o czasie, ze względu na to, że przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Z tego powodu opłaca się rozpocząć współpracę z firmą, dzwoniąc albo przesyłając formularz zgłoszenia za pośrednictwem strony www. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko wykonywana jest przy użyciu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich całkowity nacisk wynosi 220 ton. Naciski te pozwalają giąć blachy do 10 milimetrów grubości oraz trzech m szerokości.

Umiejętności inżynierów Wiss oraz posiadanie nowoczesnego sprzętu pozwalą na zginanie blach o bardzo skomplikowanych formach. Wysoka jakość i dokładność gięcia zapewniona jest tak samo przy realizacji zleceń wielkoseryjnych, mniejszych, jak i prototypów. Gięcie części odbywa się z dokładnością do 0,1 milimetra, ze stuprocentową seryjnością. Kąty można z kolei korygować przez doginanie. Na stronie Wiss można zobaczyć dotychczasowe realizacje i przekonać się, że w temacie gięcia blach Wiss jest liderem.

Prasy krawędziowe wykonują przewidywane czynności sprawnie, a obsługują je doświadczeni operatorzy. Spora gama zastosowanych akcesoriów dodatkowych umożliwia wszechstronne wykorzystania i elastyczne zastosowania. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, czy twardość blachy, ponieważ operatorzy używają do prac bezdotykowych systemów pomiaru kątów. Zrealizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest szybka, precyzyjna oraz zapewnia imponującą powtarzalność. Jest to nie tylko efektywne, ale również opłacalne. Zastosowana przez ekspertów technika ma szczególne znaczenie w przypadku zaplanowania powtarzalności całego procesu, kiedy to chce uzyskać się dużą serię identycznychelementów przy niewysokim koszcie za 1 element. Wszechstronna metoda używana jest na cienkich, jak i na grubszych blachach.

Dodaj komentarz