Rzetelna naprawa przekładni kierowniczej

Rzetelna naprawa przekładni kierowniczej to specjalność firmy REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa zrealizowana jest w odwołaniu do aut osobowych i dostawczych. Na świadczenia jakimi są naprawa kolumny kierowniczej przyznawana jest roczna gwarancja. Firma działa na równi stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Doświadczeni mechanicy najpierw wszystko analizują, a potem usuwana jest korozja i odbywa się regulacja całości.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo, a więc popsutą część można przesłać. Naprawione przekładnie są następnie wysyłane za kaucją zwrotną. Jeżeli do mechaników dostarczy się zepsutą część, na początku zajmą się oni analizą tego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji będzie dobrana tuleja prowadząca do przekładni samochodowej. Wymieniane będą również uszczelniacze na dedykowane dla konkretnego modelu.

Będą to części oryginalne, wobec czego można mieć pewność, iż będą sprawne przez dłuższy czas. Po wymianie uszczelniaczy wykonana będzie całościowa regeneracja przekładni, zapewniająca dłuższy czas eksploatacji. Po jej zakończeniu każda z maglownic poddawana jest testom ciśnieniowym. Firma ma już na koncie imponującą liczbę zregenerowanych przekładni. Z uwagi na to, że prowadzi 22 siedziby w całej Polsce, nie ma trudności z tym, żeby skierować się do wybranego miejsca, abstrahując od tego gdzie się zamieszkuje albo zwyczajnie wysłać element.

Zregenerowaną przekładnię uzyska się max do 3 dni roboczych. To pozwoli prędzej cieszyć się dobrze działającym autem i nie bać kolizji. Ze względu na to że jazda z popsutą przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego zbagatelizować. Może bowiem dojść do blokowania kół w jednej pozycji lub może utracić się możliwość skręcania. Wówczas zaś podwyższa się ryzyko wypadku. Dlatego należy zareagować, gdy spostrzeże się już początkowe objawy, kontaktując się z przedstawicielami podanej firmy.

Dodaj komentarz