Renomowany kantor kryptowalut na terenie Szczecina

Kantor Bitcoin to renomowany kantor kryptowalut w Szczecinie. Jest to miejsce stworzone z myślą o tych osobach, które na co dzień inwestują w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, by wypłacać zgromadzone środki w bezpieczny i sprawny sposób. Kolejną zaletą tego punktu jest to, że wszystko można robić bez podawania danych osobowych, gdyż w bitcoin szczecin można zarezerwować wizytę z wyprzedzeniem i nie martwić się osobami postronnymi. W punkcie tym bezzwłocznie można wymienić internetową walutę na rzeczywiste środki finansowe, jednocześnie mając pewność, że utrzymana będzie prywatność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim przeczytać na stronie www lub przedzwonić i dowiedzieć się detali od ekspertów. Konsultację można zarezerwować dzwoniąc albo internetowo. Na witrynie umieszczony jest konkretny odnośnik za pomocą jakiego można przekierować się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny jednocześnie sprzedawać, jak i nabywać. Regularnie zaktualizowane są informacje o tym, ile można dostać za jednego Bitcoina a także ile trzeba za niego zapłacić.

Żeby umówić się w punkcie, trzeba zawsze zapisać się telefonicznie. Kolejno, już na miejscu można wpłacać lub wypłacić pieniądze w ramach inwestowania w Bitcoina. Do kwoty 15 000 euro transakcje w kantorze są poufne. Prowizja dla każdej transakcji wynosi 4% od ceny giełdowej. Poniżej 5 000 złotych obowiązuje dodatkowa opłata, wynosząca 150 złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na stronie, natomiast na specjalne życzenie zleceniodawców konsultacja może być umówiona w dowolnym terminie. Jako że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, aby do niego dojechać. Kiedy więc tylko komuś zależy na tym, by wpłacić lub wypłacać zyski z inwestycji w kryptowaluty, wystarczy że zgłosi się do kantoru i będzie realizować wszystko, na czym będzie mu zależało.

Dodaj komentarz