Punkt sprzedaży oferujący szeroki katalog produktów z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy

TENDER PLUS to sklep oferujący szeroki asortyment z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie towary rozdzielone są w podkategoriach, dlatego ktokolwiek nie ma problemu z tym, by wyszukać to, co niezbędne jest mu do bezpiecznego wykonywania obowiązków w przedsiębiorstwie. Kategorie asortymentu to: odzież robocza i buty robocze, odzież ochronna specjalistyczna, odzież gastronomiczna, sprzęt i artykuły bhp. W osobnej podkategorii umieszczone są też produkty z wyprzedaży, do jakich zaliczają się kamizelka ostrzegawcza, by klient mógł dobrać asortyment w niższej cenie. Odnosząc się do bieżącego zapotrzebowania konsumentów pojawiła się też zakładka: koronawirus. Można w takim dziale zaopatrywać się w: półmaski, gogle i osłony, kombinezony i fartuchy, maski i pochłaniacze, rękawice oraz w środki do dezynfekcji.

Konsumenci, którzy myślą o tym, co zakupić, mogą oczekiwać na wskazówki specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy, zatrudnionych w tym punkcie sprzedaży. Jeżeli ktoś więc będzie potrzebować skompletować stroje oraz sprzęty dla podwładnych, to tutaj będzie to możliwe. Eksperci z TENDER PLUS udzielą podpowiedzi, co dostosować do specyfiki konkretnej profesji. Udostępnione towary wypełniają na równi rodzime, jak i zagraniczne wymogi odnoszące się do ubrań oraz sprzętu pracowników.

Z tego względu można mieć pewność ich imponującej jakości, niezawodności i bezpieczeństwa w trakcie wykorzystania. Wystarczy podać ekspertom stanowiska pracy, a oni wskażą elementy stroju konieczne do realizowania obowiązków każdego dnia. Poza sklepem internetowym, u wspomnianego sprzedawcy można także robić zakupy w punktach stacjonarnych na terenie województwa małopolskiego. Ze względu na to, że marka ma bardzo dobre relacje z producentami odzieży roboczej i specjalistycznej, można liczyć na indywidualną wycenę w wypadku większych zakupów. To bardzo pomyślne dla kupujących. Ubrania robocze i specjalistyczne, które kupuje się w TENDER PLUS cechuje: solidność, odporność na przetarcia, ergonomiczny fason, użyteczność oraz stylowy wygląd w jednym.

Dodaj komentarz