Propozycja cenowa wzbudzająca zaciekawienie zleceniodawców, którzy zamierzają skorzystać z fotoluster

Precyzyjnie przygotowane pakiety usług fotobudki na różne uroczystości są dowodem tego, że firma Fotobu.pl zabiega o wszystkich zleceniodawców. Dostępne pakiety są zaprezentowane na landing page, wraz z zaznaczeniem, ile kosztują. Trzeba stwierdzić, że możliwość fotolustro jest korzystna nie tylko z uwagi na unikatowość rozwiązań, ale też na niewygórowane ceny.

Wszystkie pakiety zawierają: nielimitowaną liczbę fotografii, wiele akcesoriów do wybrania, dowolne tła, opcję umieszczenia swojego tekstu ze zdjęciem, wsparcie pracownika pilnującego przebiegu zabawy przy fotolustrze, zachowanie fotografii na DVD lub na pendrive, prywatną galerię online jaka pozwala podzielić się zdjęciami z przyjaciółmi a także przyjazd na miejsce eventu do 100 kilometrów gratis. To, że w ramach wynajmu fotolustra można wykonać zdjęcia bez limitu jest nad wyraz atrakcyjne dla klientów. W dodatku, mogą oni oczekiwać na ogromny wybór śmiesznych oraz interesujących gadżetów do zdjęć. Tło, akcesoria oraz teksty pod fotografiami mogą być wybrane do motywu przewodniego określonego wydarzenia. Team Fotobu.pl nie tylko dostarczy fotolustro, lecz będzie także pilnować przebiegu zabawy, wklejając fotografie do Księgi Gości, układając akcesoria i zabawiając uczestników zabawy.

Goście nie muszą jednocześnie niczym się martwić i skupią się jedynie na doskonałej zabawie. Nic dziwnego, że firma chwali się wieloma dobrymi rekomendacjami. Można je zobaczyć na witrynie. Dodatkowo, można też sprawdzić dotychczas wykonane przez firmę gadżety i wybrać dla własnych potrzeb najlepsze.
W każdym pakiecie przygotowano: rozstawienie fotobudki w określonym czasie, nielimitowaną ilość zdjęć, śmieszne dodatki, tło do wyboru, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, personalizację wydruków, towarzystwo pracowników podczas zabaw, utworzenie spersonalizowanej galerii www oraz uzyskanie DVD z fotografiami.

Dodaj komentarz