Profesjonalna kancelaria adwokacka, w której można skorzystać z usług dotyczących wszystkich gałęzi prawa

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w której można korzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa. Można w takim razie skorzystać ze wsparcia specjalistki, gdy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane podejście oraz pasja adwokatki przyczyniają się do tego, że w dyscyplinie adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. W głównej mierze, jest ona doceniana za skuteczność w poradnictwie i w rozwiązaniu prawnych zagadnień. Oferta skierowana jest tak samo do klientów indywidualnych, jak i dla firm. Obsługa prawna poza poradnictwem obejmie reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Bardzo dobra znajomość prawa oraz 20 letnie doświadczenie dają zainteresowanym pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich perfekcyjnie reprezentowała. Co znaczące, jej kancelaria współpracuje również ze znanymi kancelariami z całego świata, a więc o ile konkretną sprawę należy rozwiązywać poza granicami kraju, to także Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomóc. Klienci prywatni, którzy zgłoszą się do tej kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, pomoc w opracowaniu treści wielu umów, pozwów oraz innych pism procesowych.

Głównie, interesanci korzystają tutaj ze wsparcia w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w obrębie udzielania odszkodowań oraz ściągania zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dziedziny, w jakich można oczekiwać na wsparcie ekspertki. Dodatkowo, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: wystosowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, doradzaniu w obrębie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeśli jest taka konieczność, to w imieniu klientów weźmie udział w negocjacjach różnego rodzaju i będzie reprezentować klientów w sądzie.

Dodaj komentarz