Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie

Luksusowe hotele w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, jakim będzie zależeć na tym, żeby odpoczywać w komfortowych okolicznościach, niezależnie od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego są na urlopie, lub na wyjeździe służbowym.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, jakie idealnie wpisze się w warunki, jakich oczekują goście. Poza wieloma ułatwieniami można oczekiwać też, że hotel kraków podgórze okaże się przygotowany do aktualnych obostrzeń związanych z pandemią. Oryginalnie zaaranżowane wnętrza i najwyższa jakość obsługi powodują, że osoby, które pojawią się w tym miejscu minimum raz bez wątpienia będą chciały jeszcze w to miejsce powrócić. Szczególnie, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest nad wyraz wygodna.

Od rynku hotel znajduje się jedynie o kilka kroków. Hotel umieszczony jest w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To bardzo dobre wyjście dla osób które cenią historyczne odwołania. Dziewięćdziesiąt dwa pokoje udostępnione są w 2 standardach. Do dyspozycji gości pozostaje parking w obiekcie. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town prosperuje restauracja Midtown, w jakiej serwowane są bardzo dobre potrawy kuchni polskiej, zagranicznej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji codziennie wydawane są także smaczne śniadania, zrobione wyłącznie ze świeżych produktów. Pokoje udostępnione są dla gości w standardach Premium oraz Superior.

Uposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście na pewno z chęcią skorzystają w czasie pobytu. Na witrynie obiektu wszystkie pokoje są precyzyjnie scharakteryzowane. W hotelu z chęcią zameldują się także goście biznesowi, szczególnie, że sale na konferencje są wszechstronnie wyposażone. Pakiety przygotowane specjalnie spełnią wymagania gości przyjeżdżających do Krakowa, niezależnie od tego, jaka panuje pora roku. W krakowskim hotelu można również decydować się na przygotowanie przyjęć okolicznościowych. Obiekt taki przygotowany jest dla licznych gości, o różnych oczekiwaniach.

Dodaj komentarz