Nowatorsko poprowadzone szkolenia sprzedażowe dla handlowców

Innowacynie prowadzone szkolenia sprzedażowe dla handlowców proponuje firma Gamma. Ich motto to: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Pośród oferty z tego typu szkoleń można decydować się na tradycyjne rozwiązania, twórcze, jak i unikalne know – how. Można decydować się, by brać udział w szkoleniu w siedzibie firmy, jak i online.

Można również decydować się na szkolenia sprzedażowe w formie łączonej. Szkolenia dla handlowców są wielokierunkowe i obejmują tematykę od podstawowych metod sprzedaży przez challanger sale aż po autorskie szkolenia dla sprzedawców. Propozycja szkoleń wzbogacona jest o szkolenia sprzedażowe z negocjonowania na paru pułapach, szkolenia z obrębu obsługi klienta, bądź też o zestaw szkoleń z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży oraz psychomanipulacji. Tematyka obejmuje też specyfikę sprzedaży za pośrednictwem sieci internetowej, a więc uczestnicy uczeni są, jak dopasować znane metody podczas video i telekonferencji oraz jak wykorzystywać nowe narzędzia przeznaczone dla sprzedaży zdalnej, z podziałem na sektor B2B oraz B2C.

Każde ze szkoleń ukierunkowane jest na rezultat. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, czy cross i up selling. Jako, że kupujący teraz zmieniają dynamicznie swoje przyzwyczajenia zakupowe, opłaca się reagować regularnie i uczestniczyć we wskazanych kursach, by móc poszerzać własną wiedzę. Szkolenia podzielone są na 2 działy, aby zainteresowani mogli dopasować dla siebie odpowiednią propozycję.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży a także strefa szkoleń dla handlowca. Szczegółowy opis kursów, lista zagadnień, a także czas odbywania się zajęć umieszczone są na witrynie www Gamma. Bezsprzecznie, osoby które biorą udział w kursie będą w większym stopniu efektywne i bardziej zainteresują propozycją sprzedażową interesantów. To z kolei przełoży się na wyniki sprzedażowe.

Dodaj komentarz