Największe w województwie podkarpackim Centrum Kulturalno – Handlowe

Millenium Hall to największe na Podkarpaciu Centrum Kulturalno – Handlowe. Nowoczesna architektura i bogata oferta sprawiają, że jest to godna uwagi galeria w Rzeszowie, dla mieszkańców, jak i dla turystów. Znajduje się tu ponad dwieście pięćdziesiąt salonów modnych marek. Można w tym obiekcie odkryć najnowsze kulinarne horyzonty, bo do wybrania jest sporo restauracji oraz kawiarni. To miejsce idealne nie tylko na zakupy, ale też na spotkania ze znajomymi oraz konferencje biznesowe.

Dużym atutem, rekomendowanym przez klientów jest to, że Millenium Hall oferuje karty podarunkowe. To świetny prezent dla bliskiej osoby albo opcja nagrody dla najlepszych pracowników. W tej podkategorii wskazana firma jest także liderem. To doskonałe rozwiązanie, tym bardziej że z karty można skorzystać we wszystkich salonach w obiekcie. Osoby, które bardzo preferują styl miejskiego życia z pewnością docenią to, że w Millenium Hall w czasie wiosny i lata na skwerze pojawiają się ogródki letnie i powstaje multimedialna fontanna.

Zimą z kolei funkcjonuje tutaj lodowisko. Przygotowywane są na obszarze placu przed Millenium Hall wydarzenia, pokazy modowe oraz koncerty. Kolejno, atrakcyjność galerii przejawia się także w tym, że sztuka i kultura są w tym miejscu udostępnione dla wszystkich. W środku umieszczone są dzieła licznych cenionych artystów, krajowych i zagranicznych. DagArt Galerie to wyłączna w Polsce galeria sztuki współczesnej, w jakiej wyszukać można dzieła artystów z całego świata. Na terenie obiektu działa także LUKR.

Jest to nowoczesny, dwupoziomowy klub, w jakim regularnie odbywają się koncerty polskich piosenkarek. Osoby odwiedzające Millenium Hall mogą też wybrać się do Multikina. Na kinomanów czeka w tym miejscu 9 sal kinowych, obejmujących 1557 miejsc. To wyłączny w Polsce multipleks z cyfrowymi projektorami. Dla osób odwiedzających Rzeszów udostępniony jest także hotel Hilton Garden Inn. Szeroka baza hotelowa pozwoli na wygodny odpoczynek.

Dodaj komentarz