Najlepsze rowery elektryczne do każdego rodzaju jazdy

Silnik zasilany bateryjnie pozwala cieszyć się większością korzyści płynących z jazdy na rowerze bez potu. Kryzys związany z pandemią koronawirusa i zmianami klimatycznymi skłoniły wielu z nas do przemyślenia, jak żyjemy na codzień. Dla milionów ludzi dużą korzyść dało wskakiwanie na e-rower, niezależnie od tego, czy trzeba było go wypożyczyć go z wypożyczalni rowerów, czy kupilić własny.

Przez lata rowery elektryczne były nieporęcznymi, niewygodnymi, drogimi maszynami, których użyteczność (i żywotność baterii) była ograniczona. Powoli to się zmieniło. Rowery elektryczne są teraz lżejsze, bardziej atrakcyjne i mocniejsze niż kiedykolwiek. Nie musisz być sprawny fizycznie, aby jeździć. Dzięki niemu możesz korzystać w ciekawy sposób ze świeżego powietrza. Dodatkowo zmniejsza zużycie paliw kopalnych i ogranicza powstawanie korków na drogach.

W ciągu ostatnich kilku lat, wraz z moimi kolegami wypróbowaliśmy prawie każdy rodzaj roweru elektrycznego, od najlepszych ciężkich rowerów towarowych po wysokiej klasy rowery górskie.

Ile kosztuje teraz rower elektryczny?

Jeśli kupujesz rower, być może zauważyłeś w tym roku wzrost cen. Wiele czynników, w tym pandemia, skomplikowało globalny łańcuch dostaw, a zwolnienia z 25-procentowej taryfy na cały import e-rowerów niedawno wygasły. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uwzględnić tańsze opcje.

Wiemy, że rowery elektryczne są drogie, ale myślimy o nich jako o pojazdach, a nie zabawkach – potrzebujesz roweru, któremu możesz zaufać, gdy zabierasz dzieci do szkoły lub jedziesz w dół wzgórza z prędkością 50 kilometrów na godzinę, mając tylko kask dla ochrony.

Rozsądne opcje finansowania są jedynym powodem, dla którego rower elektryczny o wartości 2000 złotych może wydawać się zbyt drogi, ale samochód napędzany gazem o wartości 6000 złotych ma określone miesięczne koszty. Wielu producentów i sprzedawców rowerów oferuje finansowanie za pośrednictwem firm takich jak Affirm lub Paypal. Twój bank może pokryć zakup roweru elektrycznego w ramach swojego programu pożyczek samochodowych, a niektóre firmy użyteczności publicznej oferują nawet zachęty pieniężne do zakupu e-rowerów.

Najlepsze dla większości ludzi

Jeśli szukasz roweru do dojazdów do pracy, ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, których nie musisz sam montować, Cannondale Adventure Neo 3 EQ to świetny wybór. Cannondale to duży producent, więc jego rowery są dostarczane z dużą siecią wsparcia stowarzyszonych sprzedawców i sklepów.

Ten model ma wbudowane światła, bagażnik i błotniki. Ma również niezawodny 250-watowy silnik Bosch ze średnim napędem, lżejszą aluminiową ramę i wbudowane zawieszenie siedzenia, zapewniające wygodną jazdę. Może być trochę słabszy w porównaniu z krążownikami. Ale jest też wyjątkowo cichy, a nasz tester nie miał problemu z podjeżdżaniem pod wzgórza lub po nierównych drogach.

Alternatywa: Każdy producent rowerów ma w tym roku krążownik wprowadzający. Niektóre alternatywy obejmują Turbo Como SL (4800 złotych) , który bije na głowę serię Adventure Neo tylko pod względem wyglądu, ale cena jest niedorzeczna. Electra jest własnością Treka, a jej rowery mają tak zwany design Flat Foot. Możesz wygodnie położyć stopy płasko na ziemi podczas postoju, bez konieczności niewygodnego obniżania siedzenia.

Rowery Rad Power RadRunner

Minęły lata, odkąd pierwszy raz go przetestowałem , ale wciąż jest to rower, który kupuje większość ludzi, których znam. To także rower, który najczęściej widuję w okolicach mojego rodzinnego miasta Portland w stanie Oregon. Ma pozornie magiczną mieszankę przystępności i użyteczności. Firma Rad Power Bikes z siedzibą w Seattle jest dostarczana bezpośrednio do konsumentów. Rowery mają niestandardowe układy napędowe z piastą, bagażnik i duże, stabilne opony Kenda. Sprawdzi się zarówno jako wygodny plażowy cruiser, jak i rowerek dla dzieci.

Alternatywa: Firma Rad Power Bikes niedawno zaktualizowała swój flagowy RadRover 6 Plus, który ma dostosowany silnik, grube opony i częściowo zintegrowaną baterię. Jeździłem na nim, ale nie miałem okazji zrobić długotrwałych testów; wygląda na obiecującą aktualizację. Zobacz na stronie https://www.eu-ems.com/about.asp?event_id=100&page_id=754.

Najlepszy niedrogi Rower elektryczny.

Jeśli nie jesteś jeszcze entuzjastą rowerów elektrycznych to prawdopodobnie chcesz taki, który nie jest zbyt drogi. To trudna propozycja, jeśli potrzebujesz niezawodnego silnika i ramy, która nie ugina się przy prędkości 15 kilometrów na godzinę.

7-biegowa Propella to najlepszy tani rower, jaki znaleźliśmy. Recenzent Parker Hall zauważa, że ma godne zaufania komponenty, takie jak akumulator Samsung i hamulce tarczowe Shimano, a także fajne akcesoria, takie jak fajny amortyzowany fotel. Jest wysyłany bezpośrednio do Ciebie, co jest przydatne, jeśli chcesz uniknąć sklepu rowerowego. Propella aktualizuje swoje rowery co kilka miesięcy. Ponieważ jest to rower przeznaczony bezpośrednio dla konsumentów, ostrzegamy Cię, że Twój lokalny sklep może mieć problemy z jego naprawą.

Dodaj komentarz