Innowacyjnie wykonane elektrobębny dedykowane do realizowania czynności lżejszych

Nowocześnie zaprojektowane elektrobębny dedykowane do wykonywania czynności lżejszych proponuje dystrybutor Hard – met. Jest to sprzedawca wielu sprawdzonych wytwórców, wobec czego można oczekiwać, że propozycja z takiego obszaru będzie świetnie wystosowana.

Przedstawione pod linkiem elektrobęben hard-met.pl dedykowane są do transportu lżejszych a także często zapakowanych już towarów. Często działają one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta powłoka sprawia, że części te bardzo dobrze sprawdzają się w transporcie tych materiałów, jakie domagają się zachowania czystości. Zaprezentowane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w wielu dziedzinach przemysłowych. Jako wydajny podzespół taśm przenośnikowych osiągają nawet 98% sprawności. Wynika to z projektu elektrobębnów, gwarantujących niższe straty związane z tarciem. Elektrobębny wykazują stopień ochrony IP66 oraz IP67, co sugeruje iż będą uodpornione na wpływ elementów jakimi są: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, bądź tłuszcze. Z uwagi na to, że zaoferowane elektrobębny są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, nie zajmują nazbyt dużo miejsca.

Z tego powodu, jeśli ktokolwiek w magazynie nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, to zaprezentowane elementy okażą się dla niego doskonałym rozwiązaniem. Wyłącznym elementem, jaki będzie wystawać poza obudowę jest bowiem puszka elektryczna albo przewód. Szczelna budowa elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met wyeliminuje również potrzebę dokupienia innych części. Elektrobębny można umyć pod ciśnieniem i nie obawiać ich zniszczenia. Idealnie nadają się do przemysłu spożywczego, z uwagi na zrobienie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Klient podczas składania zamówienia może personalizować typ pokrycia elektrobębna, by mieć pewność, że nie zniszczy się on w takich warunkach, w jakich będzie eksploatowany. Zależnie od potrzeb, jak i budżetu, elektrobębny mogą zostać wykonane z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi albo ze stali. Katalogi elektrobębnów udostępnione są na stronie sprzedawcy.

Dodaj komentarz