Druk wielkoformatowy wykonywany perfekcyjnie w drukarni MAAG 24

Druk wielkoformatowy realizowany doskonale w drukarni MAAG 24 powoduje, że drukarnia ta jest nad wyraz znana. Klasyczna reklama w formie drukowanej nadal ma zalety. Można ją bowiem dopasować do wielu branż i do różnych możliwości finansowych. Jeżeli ktoś chciałby przekazem reklamowym zwracać uwagę na własną firmę, to powinien zdecydować się na wydruki wielkoformatowe zrobione na wymiar. Są one zawsze wypełnione atrakcyjnymi grafikami i z tego powodu zaprezentują się perfekcyjnie.

Plakaty wydrukowane są w każdej wielkości, a szerokość wstęgi papieru to aż sto dwadzieścia pięć centymetrów. Mogą zostać zabezpieczane folią matową lub połyskującą. Kiedy ktoś nie ma własnego projektu, to może zlecić go grafikom z MAAG 24.

Zleceniodawcy często decydują się na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, ponieważ może kojarzyć się on z elegancją. Opcja zamawiania projektu oraz wydruku w jednym punkcie to coś cenionego. Wszystkie osoby, którym będzie zależało na tym, żeby uzyskać wielkoformatową reklamę w wersji klasycznej powinny zgłaszać się do tej drukarni. Poza tym, mogą w tym miejscu zlecać wykonanie innych wyrobów takich jak druk plakatów i tym samym zrealizować kompletną kampanię reklamową. Cała oferta obejmuje: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na stronie można zobaczyć dostępne realizacje i przekonać się, że opłaca się powierzyć własną kampanię. Specjaliści przyjmą zlecenie do wykonania, na początku upewniając się, że jest on odpowiedni pod kątem zasad druku. Liczą się rozmiary grafik oraz treść. Kiedy okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zamówienie zostanie zrealizowane. Przygotowane będą: grafika, teksty albo zdjęcia. Każdy produkt jest precyzyjnie scharakteryzowany. Klienci mogą się zapoznać z tymczasowymi realizacjami.

Dodaj komentarz