Cięcie laserem wykonywane przez zakład AL – TER

Wycinanie laserem realizowane przez firmę AL – TER to usługa z jakiej najczęściej klienci korzystają w tym miejscu. Można decydować się na to, żeby w ten sposób obróbce poddać dowolny materiał. Co najważniejsze, nie jest potem po wykonanej usłudze potrzebna jakakolwiek obróbka końcowa. Uszczelnione mogą zostać nawet końcówki tkanin syntetycznych albo dywanów. Ich krawędzie będą osłonięte przed strzępieniem się.

Powstałe podczas cięcia szczeliny będą tylko trochę większe od samej wiązki laserowej. To pozwoli na wycinanie nawet wyjątkowo skomplikowanych kształtów i realizację oryginalnych zamówień. Z tego powodu reguły dla każdej współpracy wyznaczone są na indywidualnych zasadach. Maszyny stosowane do cięcie laserem plexi nie zużywają się, wobec czego koszty realizacji zamówienia są też mniejsze. Z dokładną listą materiałów nadających się do cięcia laserowego można zaznajomić się na stronie www. Poza cięciem można również decydować się na usługę znakowania lub grawerowania.

Podczas grawerowania materiał jest silniej nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do zmiany koloru oraz utworzenia kontrastu albo do wyparowania oraz spalenia materiału. Z tego powodu grawerunek jest wytrzymały oraz wykazuje odporność na ścieranie. Znakowanie laserowe to z kolei znakowanie materiałów przy zastosowaniu wiązki lasera. Wysoka dokładność pozwala otrzymać szczegółowe grafiki. Na witrynie można także sprawdzać przykładowe realizacje i nabrać przekonania, że współpraca będzie opłacalna.

Szczegóły wyznacza się indywidualnie. Jeśli przedsiębiorca minimum raz zdecyduje się na to, żeby w zaprezentowanej firmie realizować usługi, to będzie miał ochotę to też zrobić w przyszłości. W nowocześnie zaprojektowanym parku maszynowym zlecenia są wykonywane pod opieką wykwalifikowanych specjalistów, co zapewnia ich dokładność i terminowość. Nowoczesny sprzęt pozwala na obróbkę dowolnych formatów i realizowanie trudnych zleceń.

Dodaj komentarz