Biuro adwokackie w stolicy udzielające wsparcia osobom które pobrały kredyt we frankach

Adwokat Urszula Rajkowska prowadzi biuro adwokatów z Warszawy udzielające wsparcia frankowiczom. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, żeby nawiązać współpracę i móc liczyć na pomoc. Najpierw odbywa się zabezpieczenie roszczenia, czyli przerwany jest termin przedawnienia, co ma za zadanie zabezpieczyć sumę roszczeń. Na etapie darmowej analizy kredytu we frankach początkowo oceniona jest nadpłata, jakiej kredytobiorca już dokonał. Na podstawie analiz dotyczących umowy, specjaliści w pozwie dookreślą czy wnoszą o odfrankowienie czy o unieważnienie.

Patrząc na to że w kancelarii pracują adwokaci z tytułem mediatora sądowego, można oczekiwać, że zajmą się ugodą z bankiem. Kiedy natomiast to nie przyniesie efektów, przygotowany będzie merytoryczny pozew sądowy. Oferta kancelarii dedykowana jest do: osób z kredytem hipotecznym we frankach szwajcarskich, osób już ze spłaconym kredytem frankowym, przedsiębiorców z kredytem we frankach, jak i osób chcących zawierać ugodę z bankiem.

Często poprowadzone są sprawy dla klientów, którzy jeszcze będą zmagać się ze spłatą. Doświadczeni adwokaci podejmą się także spraw dla osób, które spłaciły kredyt, natomiast od daty spłaty ostatniej raty nie upłynęło więcej niż dziesięć lat. Sprawy przedsiębiorców są bardziej pokomplikowane, lecz doświadczona kadra poradzi sobie z tym bardzo dobrze. Jeżeli natomiast ktokolwiek zgłasza się do adwokatów, ponieważ chciałby zawierać ugodę z bankiem, to może oczekiwać na wcześniejsze rzetelne analizy i negocjacje ugody. Unieważnienie kredytu frankowego jest ukierunkowane do osób, które są ofiarą nieuczciwych regulacji w umowie.

Kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi ma spore doświadczenie. Z tego względu do każdej umowy z bankiem specjalistka nastawiona jest indywidualnie, analizując wszystkie zapisy. W rezultacie pozwy frankowe skonstruowane są dobrze.

Dodaj komentarz